ساختار ضد فساد در صندوق بازنشستگی كشوری ایجاد كردیم

ساختار ضد فساد در صندوق بازنشستگی كشوری ایجاد كردیم

خاتون یار: مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی كشوری با اشاره به اینكه ادعا نمی كنم جلوی فساد را گرفتم اما ساختار ضد فساد ایجاد كردم اظهار داشت: كسی نمی تواند بگوید كه در این یك سال تخلفی رخ داده كه من كوتاهی كرده باشم. با رودربایستی از كنار مسائل عبور نكردم.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، جمشید تقی زاده در مراسم تودیع اش از صندوق بازنشستگی كشوری، انتصاب میعاد صالحی بعنوان مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی كشوری را تبریك گفت و اظهار نمود: صندوق بازنشستگی همانند فرزندی است كه از یادمان نمی رود و همچنان برای رشد و تكامل آن تلاش می نماییم.
وی ادامه داد: از ذینفعان و بازنشستگان فرهیخته قدردانی می كنم. تلاش ما این بود كه آنها در آرامش فكری باشند. در یك سال قبل حتی اگر یك خلاف اتفاق افتاده باشد من میپذیرم برای اینكه می دانم مدیرانم با همه وجود ایستادند و می دانم با چه مشقاتی كار كرده اند.
تقی زاده با اشاره به اینكه صندوق نیروی انسانی فرهیخته و خوبی دارد اظهار داشت: ادعا نمی كنم جلوی فساد را گرفتم اما ساختار ضد فساد ایجاد كردم و كسی نمی تواند بگوید كه در این یك سال تخلفی رخ داده كه من كوتاهی كرده باشم. با رودربایستی از كنار مسائل عبور نكردم.
مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی كشوری با تاكید بر اینكه از اصول خودم در هر موردی به خاطر سمت و جایگاه نمیگذرم عنوان كرد: به اصول خود پایبندم و اجازه نمی دهم خدشه دار شود. نظام را دوست داریم و خون داده ایم و از آن صیانت می نماییم.
وی افزود: كوشیدیم پرونده افرادی كه هزاران میلیارد تومان را از صندوق بردند را پیگیری كرده و اجازه ندهیم تبعات آن به جمع بازنشسته ها برسد و ندانند چه اتفاقاتی بر صندوق در سال های قبل رفته است. باید در عمل هم به آنچه می گوییم پایبند باشیم.
تقی زاده با اشاره به اینكه كوشیدیم حقوق بازنشستگان به موقع پرداخت گردد اظهار نمود: هزار میلیارد تومان بابت حقوق ها از طرف دولت تخصیص داده شد و۱۵۰۰ میلیارد تومان سود شركت ها بود كه امسال به ۲۵۰۰ میلیارد تومان رسید.1398/01/11
15:12:18
5.0 / 5
4301
تگهای خبر: دولت , فرزند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان