اختصاص وام ۵ میلیون تومانی به بازنشستگان سیل زده استان گلستان

اختصاص وام ۵ میلیون تومانی به بازنشستگان سیل زده استان گلستان

خاتون یار: مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری اظهار داشت: توزیع روزانه ۳۰۰۰ بسته غذایی و اختصاص ۱۰۰۰ وام ۵ میلیون تومانی به بازنشستگان سیل زده این استان از اقدامات صندوق بازنشستگی كشوری است.به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا جمشید تقی زاده درسفر به استان سیل زده گلستان اظهار داشت: به دنبال دستور محمد شریعتمداری - وزیر تعاون، كارو رفاه اجتماعی - در خصوص بسیج همه امكانات و تجهیزات برای امدادرسانی به سیل زدگان، صندوق بازنشستگی كشوری سپس این ابلاغ بلافاصله با هماهنگی بین هلدینگ ها و شركت های زیرمجموعه برنامه ریزی امدادرسانی به هموطنان سیل زده استان گلستان را در دستور كار خود قرار داد.

تقی زاده در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه تجارب این صندوق در كمك به زلزله زدگان كرمانشاه موجب شد تا ما بتوانیم با اقدامات اورژانسی درباب تامین وعده های غذایی هموطنان سیل زده استان گلستان عملیات كمك رسانی را به بهترین شكل انجام دهیم.

وی با اشاره به بسیج امكانات معاونت ها، شركت ها، صندوق های زیرمجموعه و سازمان های وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهاركرد: متاسفانه جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی در منطقه گلستان شرایط زندگی را برای هموطنان این منطقه با بحران مواجه كرده كه صدورفرمان مقام معظم رهبری و حضور به موقع مسئولان دولت و همكاری و واكنش سریع نیروهای سپاه و ارتش در جهت مهار و كنترل حادثه سیلاب موجب شد تا میزان خسارت ناشی از سیل كم شود و هموطنانی كه بر اثر سیل گرفتار لطمه شده بودند در مراكز و مكان های تعیین شده بطور موقت اسكان داده شوند.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی كشوری اشاره كرد: با هماهنگی به عمل آمده درباب تامین نیازهای اولیه خصوصاً مواد غذایی مجموعه صندوق بازنشستگی كشوری و دو شركت وابسته به آن شیر پگاه و ایرانگردی و جهانگردی صبحانه و غذای سیل زدگان را به تعداد روزانه ۳۰۰۰ بسته غذایی تامین كردند.

وی اضافه كرد: صندوق بازنشستگی كشوری با شناسایی بازنشستگان مشترك این صندوق كه بر اثر حادثه سیل گرفتار خسارت شده اند به میزان ۵ میلیون تومان وام ضروری با كارمزد كم پرداخت خواهدنمود.

وی افزود: ضمن اینكه اختصاص مكان های ورزشی و فرهنگی جهت اسكان سیل زدگان در خانه امید گلستان و اهدای ۱۰ هزار جفت كفش از طرف شركت كفش ملی باز از طرف این صندوق در نظر گرفته شده است.

تقی زاده در ادامه اظهار داشت: با عنایت به برآورد اولیه پیش بینی می شود بیشتر از ۱۰۰۰ بازنشسته مشمول پرداخت این تسهیلات شوند البته در صورتیكه این آمار افزایش یابد به همان میزان تسهیلات به این افراد اختصاص داده خواهد شد.

تقی زاده اشاره كرد: همكارانم شبانه روز در حال امدادرسانی هستند و بعضی از آنها بلافاصله سپس وقوع حادثه سیل خودرا به منطقه رساندند تا مردم گلستان در شرایط بحرانی تنها نمانند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی كشوری ایشان سپس اظهاركرد: صندوق بازنشستگی كشوری تمام توان خودرا جهت امدادرسانی سریع به مردم بسیج كرده است.
1398/01/06
13:22:01
5.0 / 5
4201
تگهای خبر: دولت , رفتار , زندگی , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان