عیدانه مستمری بگیران كمیته امداد تهران پرداخت گردید

عیدانه مستمری بگیران كمیته امداد تهران پرداخت گردید

خاتون یار: معاون حمایت و سلامت كمیته امداد استان تهران از پرداخت عیدانه خانوارهای تحت حمایت آگاهی داد و اظهار داشت: عیدانه ۵۳ هزار خانوار مستمری بگیر در استان تهران پرداخت گردید.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، جواد صفاری با اشاره به اینكه این عیدانه معادل یك ماه مستمری مددجویان و از بین ۵۳ تا ۱۰۰ هزار تومان است، افزود: سه میلیارد و ۱۰۰ هزار تومان برای این امر اختصاص یافت و پرداخت گردید.
وی با اشاره به اینكه این خانوارها شامل زنان سرپرست خانوار، سالمندان، خانوارهای بد سرپرست، از كار افتاده و زندانی هستند اظهار داشت: ۴۳ هزار خانوار با سرپرست زن از این عیدانه بهره مند شدند.
معاون حمایت و سلامت كمیته امداد استان تهران همین طور از توزیع سه هزار و ۵۰۰ سبد كالا در مناطق محروم استان آگاهی داد و اظهار داشت: با كمك خیران و نیكوكاران سه هزار و ۵۰۰ سبد كالا بین خانوارهای ساكن در مناطق محروم استان تهران توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی كمیته امداد استان تهران، صفاری اضافه كرد: این سبد كالا شامل برنج، روغن، گوشت، مرغ، تن ماهی، ماكارونی، رب گوجه، قند، چای، حبوبات و مواد شوینده بود كه در دو نوبت بین مددجویان توزیع شد.
وی ضمن تشكر و قدارنی از مردم خیرو نیكوكار استان تهران به سبب توجه به امور نیازمندان اظهار داشت: یك میلیارد تومان برای تهیه این سبدهای كالا هزینه شده است.1397/12/29
14:19:18
5.0 / 5
4656
تگهای خبر: چای , زنان , سلامت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان