توزیع گوشت و سبد ارزاق بین مددجویان بهزیستی تهران

توزیع گوشت و سبد ارزاق بین مددجویان بهزیستی تهران

خاتون یار: معاون مشاركتهای مردمی و اشتغال بهزیستی استان تهران از توزیع گوشت و سبد ارزاق بین تمام مددجویان بهزیستی استان تهران آگاهی داد.


مهشید چوبكار در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به توزیع بیشتر از ۶ تن گوشت بین همه مددجویان بهزیستی در ۱۶ شهرستان استان تهران، اظهار داشت: بیشتر از ۷ هزار سبد ارزاق باز بین مددجویان استان تهران توزیع شده و به اختتام رسیده است.
وی با اشاره به جمع آوری ۲۳۰ میلیون تومان در كمپین زمستانه سازمان بهزیستی، اضافه كرد: با استفاده از این كمك های مردمی برای مددجویان البسه و بخاری تهیه شده است. همین طور ۴۰۰ میلیون تومان باز هم در كمپین زمستانه بهزیستی جمع آوری شده است و این كمپین تا اختتام فروردین ادامه دارد.
معاون مشاركت های مردمی و اشتغال بهزیستی استان تهران با اشاره به اینكه تمامی جامعه هدف سازمان بهزیستی افراد نیازمندی هستند كه امكان دارد نیازهای خاصی داشته باشند، اظهار نمود: این افراد مانند زنان سرپرست خانوار، افراد معلول و.. بنا بر شرایط ویژه خودشان نیازهایی دارند اما با توجه ایام عید، همه افراد دوست دارند مانند سایر اعضای جامعه از كالاهایی مثل پوشاك و البسه مناسب، میوه و شیرینی و… بهره مند باشند.
چوبكار در ادامه با اشاره به نیازهای ویژه جامعه هدف بهزیستی برای كمك های مردمی اشاره كرد: در دل جامعه هدف بهزیستی افرادی هستند كه در همین بین نیازمند كالاهای ضروری دیگر مثل پوشك كودكان و بزرگسالان و… هستند و نیازشان به این كالاها بیشتر از البسه و… است. با این وجود بعضی از زنان سرپرست خانوار باز هستند كه شب عید به علت جا به جایی مسكن نیازمند ودیعه مسكن و یاری تمام خیرین جامعه هستند تا به آنها كمك كنند.1397/12/26
14:35:10
5.0 / 5
4320
تگهای خبر: زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان