نصب نشانی مراكز درمانی در ورودی شهرها برای نوروز ۹۸

نصب نشانی مراكز درمانی در ورودی شهرها برای نوروز ۹۸

خاتون یار: معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی از تشكیل ستاد نوروزی مدیریت درمان در این معاونت و اداره كل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی در روزهای نوروز سال ۹۸ آگاهی داد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، دكتر مهدی درخشان تشكیل این ستاد را به منظور اجرای هرچه بهتر طرح آماده باش نوروزی مراكز درمانی سازمان تأمین اجتماعی دانست و اضافه كرد: ستاد نوروزی مدیریت درمان در تمامی استان ها با هماهنگی دانشگاه های علوم پزشكی به فعالیت می پردازد.
وی با اشاره به اینكه در روزهای نوروز شاهد افزایش مسافرت هستیم و امكان دارد برخی افراد در طول مسافرت به خدمات درمانی نیاز پیدا كنند، افزود: برای خدمت رسانی مناسب به مسافران نوروزی در مراكز درمانی و بیمارستان های سازمان تأمین اجتماعی پیش بینی های لازم انجام شده و در استان های مقصد باز آمادگی كامل به وجود آمده است.
درخشان از نصب پلاكاردهای اطلاع رسانی به مسافران نوروزی در شهرهای مختلف آگاهی داد و اظهار داشت: برای اطلاع مسافران از نشانی مراكز درمانی تأمین اجتماعی این پلاكاردها در ورودی شهرها نصب می شود.
وی بر حضور پزشكان كشیك در تمامی بیمارستان ها و ستاد مدیریت درمان سراسر كشور تاكید كرد و اظهار داشت: سایر پزشكان باز برای خدمت رسانی به بیماران در دسترس خواهند بود.
به گزارش اداره كل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی پذیرش بیماران در روزهای غیرتعطیل نوروزی را باز همچون روال جاری برشمرد و اضافه كرد: امیدواریم با فعالیت مطلوب مراكز درمانی تأمین اجتماعی شاهد رضایتمندی بیمه شدگان باشیم و امكان دسترسی كامل بیماران به خدمات درمانی در این ایام فراهم گردد.
1397/12/22
17:55:18
5.0 / 5
4385
تگهای خبر: بیمار , پزشك , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان