عدم دریافت فرانشیز از بیماران SMA

عدم دریافت فرانشیز از بیماران SMA

خاتون یار: رییس مركز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت از عدم دریافت فرانشیز از بیماران SMA اطلاع داد و اظهار داشت: اقدامات كوتاه مدت درباره پشتیبانی از این بیماران صورت گرفته و یكی از اقدامات برای پشتیبانی از این بیماران، عدم دریافت ۱۰ درصد فرانشیز به هنگام دریافت خدمات از بیمارستان ها است.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، دكتر مهدی شادنوش در حاشیه جلسه با نمایندگان بیماران SMA، با اشاره به اینكه بیماری SMA كمتر شناخته شده است، اضافه كرد: وزارت بهداشت در جهت پشتیبانی از این بیماران در حال تدوین برنامه های خاص است.
وی با اشاره به برگزاری جلساتی با نمایندگان خانواده های بیماران SMA در هفته های گذشته اضافه كرد: این جلسه فرصت مناسبی بود تا نمایندگان خانواده های بیماران SMA در كنار متخصصین این بیماری، مشكلات و انتظارات خویش را بیان كنند تا بتوانیم مسیر و برنامه مناسبی برای كاهش مشكلات این بیماران تدوین نماییم.
شادنوش بیان كرد: هم اكنون، كمیته تخصصی SMA در وزارت بهداشت تشكیل شده است و در حال تدوین راهنماهای بالینی و بسته های خدمتی برای بیماری SMA در تیپ های مختلف هستیم و امیدواریم در هفته های آینده نهایی و ابلاغ شوند.
بنا بر اعلام وبدا، رییس مركز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت با اشاره به تاكیدات وزیر بهداشت بر حل مشكلات این بیماران، اظهار داشت: اقدامات كوتاه مدت درباره پشتیبانی از این بیماران صورت گرفته و یكی از اقدامات برای پشتیبانی از این بیماران، عدم دریافت ۱۰ درصد فرانشیز به هنگام دریافت خدمات از بیمارستانها است.
شادنوش در انتها اظهار داشت: امیدواریم با همكاری نمایندگان خانواده های بیماران SMA، تدوین و اجرای سایر برنامه های حمایتی از این بیماران را تسریع نماییم.1397/08/15
14:53:24
5.0 / 5
4304
تگهای خبر: بیمار , بیماری , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان