برخورد بهزیستی با تخلفات مراکز نگهداری معلولان

برخورد بهزیستی با تخلفات مراکز نگهداری معلولان

رئیس سازمان بهزیستی کشور در مورد رفتار نامناسب با معلولان در بعضی مراکز نگهداری که اخبار آن گاها منتشر می شود اظهار داشت: با تخلفات صورت گرفته در مراکز نگهداری معلولان برخورد می نماییم.


علی محمد قادری در گفتگو با ایسنا، با اشاره به انتشار اخباری مبنی برخورد نامناسب با معلولان در بعضی مراکز نگهداری از آنها اظهار نمود: سازمان بهزیستی بر خدماتی که عرضه می کند نظارت دارد. گاها می بینیم که موضوع هایی در خصوص تخلف مراکز نگهداری از معلولین مطرح می شود؛ سازمان بهزیستی تلاش می کند با تخلفات صورت گرفته در بخش خدمات مراکز نگهداری از معلولین برخورد کند.
وی افزود: ما تلاش می نماییم تا مشکلات افراد معلول را در این مراکز پیگیری نماییم. همینطور از رسانه ها درخواست می نماییم تا در این امر کنار ما باشند تا بتوانیم با شفافیت چنین موضوع هایی را منعکس نماییم. بهزیستی همواره تلاش می کند پشت مردم و حامی افراد زیر پوشش خود باشد.
قادری در ادامه درباره برنامه سازمان متبوعش برای پشتیبانی از سازمان های مردم نهاد هم اظهار نمود: بهزیستی یکی از سه رکن اعطای مجوز به سازمان های مردم نهاد و موسسات این چنینی است. سازمان در حوزه های تخصصی شبکه دارد و در موضوعات توانبخشی، شبکه ملی نابینایان، ناشنوایان، افراد روانی مزمن و موضوعت اجتماعی برنامه ریزی نموده است.1401/05/08
13:08:43
0.0 / 5
209
تگهای خبر: خدمات , رفتار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان