در پی عقد قرارداد جدید بیمه تكمیلی

فرانشیز درمان بازنشستگان فولاد رایگان شد

فرانشیز درمان بازنشستگان فولاد رایگان شد

خاتون یار: با تاکید مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و بمنظور رفاه حال بازنشستگان، در قرارداد سال 1401 صندوق با شرکت بیمه گر، مزایای ویژه ای در مقایسه با سال قبل برای بازنشستگان در نظر گرفته شده است.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، مهم ترین مزیت قرارداد امسال، رایگان شدن فرانشیز برای بازنشستگان است. به سبب این قرارداد، بازنشستگان فولاد از پرداخت فرانشیز برای بستری، سرپایی و پاراکلینیکی در بخش خصوصی معاف شده و فرانشیز مربوطه بر عهده صندوق بازنشستگی فولاد خواهد بود. ضمن این که فرانشیز ارائه این خدمات در بخش دولتی نیز بر عهده شرکت بیمه گر خواهد بود.
همین طور بیمه گر‎ موظف‎ است ‎قبل ‎از ‎شروع ‎قرارداد‎ نمایندگان مالی ‎و‎خسارتی ‎تام‎ الاختیار‎خود ‎را‎ به‎ بیمه‎ گذار‎ معرفی ‎و ‎به‎ عنوان ‎رابطین ‎بیمه‎ گر ‎و‎ بیمه‎ گذار ‎و‎ جهت ‎انجام ‎امور‎بیمه ای‎ بیمه‎ شدگان ‎اعم ‎از‎ صدور‎ چک ‎در‎خصوص لوازم ‎ مصرفی‎ جراحی‎‎ ها، ‎ داروی ‎بیماران‎ شیمی ‎درمانی ‎و ‎مراکز ‎درمانی‎ غیر‎طرف‎ قرارداد‎ و ‎یا‎ پزشکان‎ غیر‎طرف‎ قرارداد‎ در‎صندوق‎ مستقر‎کرده‎ و‎حداقل‎۷۰ درصد هزینه‎ بیمه‎ شده ‎را‎ به‎ استناد ‎فاکتور/پیش ‎فاکتور ‎ارائه شده ‎پرداخت‎ کند‎ و‎ هرگونه‎ همکاری‎ برای ‎رفع‎ مشکل‎ بیمه‎ شده‎ انجام‎ دهد.
برخی دیگر از مزایای قرارداد جدید بیمه درمان در جدول ذیل تشریح شده است:

1401/04/09
21:12:25
0.0 / 5
166
تگهای خبر: بیمار , پزشك , خدمات , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان