بابایی:

از ظرفیت زنان در کرسی های مدیریتی استفاده گردد

از ظرفیت زنان در کرسی های مدیریتی استفاده گردد

به گزارش خاتون یار نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تکیه بر ضرورت استفاده از ظرفیت زنان در کرسی های مدیریتی اظهار داشت: استفاده از ظرفیت زنان در کرسی های مدیریتی اهمیت زیادی دارد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، علی بابایی در جلسه علنی امروز(سه شنبه) و در جریان بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی درباره توانمندسازی زنان سرپرست خانوار اظهار داشت: برپایه قانون مدیریت خدمات کشوری باید از ظرفیت و توانمندی زنان در کرسی های مدیریتی استفاده شود؛ زنان ایرانی ناتوان نیستند پس نباید به زنان به صورت ترحم آمیز نگاه کرد.
وی ضمن اشاره به حقوق مشروع کارگران زن برپایه قانون کار اظهار نمود: همه باید تلاش نماییم تا از حقوق همه کارگران بخصوص کارگران زن مشغول در کارگاه های اقتصادی و کارگاه های خرد و مشاغل خانگی صیانت نماییم.
بابایی با تکیه بر این که باید بیمه زنان خانه دار در کشور عملیاتی شود، درباره اشتغال زنان در روستاها اظهار داشت: مبحث اشتغال زنان در روستاها باید با توجه جدی تری دنبال شود، همینطور استفاده از ظرفیت زنان در کرسی های مدیریتی اهمیت زیادی دارد.
نماینده ساری افزود: باید انتخاب وزرا و معاونین بر مبنای شعارهای دولت سیزدهم باشد. خانم خزعلی معاون زنان ریاست جمهوری هم این نکته را مدنظر داشته که رئیس جمهوری در زمان انتخابات وعده هایی به زنان داد که باید به آن عمل شود.
منبع:

1400/11/05
20:33:59
0.0 / 5
328
تگهای خبر: خدمات , دولت , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان