تفاهم كمیته امداد و سپاه رسول الله تهران بزرگ برای خدمت به نیازمندان

تفاهم كمیته امداد و سپاه رسول الله تهران بزرگ برای خدمت به نیازمندان

به گزارش خاتون یار مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به امضای تفاهم نامه با سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، اظهار داشت: هم افزایی و همکاری لازم برای خدمات به نیازمندان و تعامل دو طرفه در مشارکت ها و مسئولیت های اجتماعی با هدف اشتغال زایی مددجویان تحت حمایت موضوع این تفاهم نامه است.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان امضای تفاهم نامه با سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، اظهار داشت: بمنظور همکاریهای مشترک، بهره مندی از ظرفیت های موجود و افزایش تعاملات دو جانبه با هدف اتخاذ تدابیر و انجام اقدامات مؤثر و کارآمد، هم افزایی در جهت ترویج فرهنگ خیر و احسان و نشر سنت های حسنه اسلامی، کاهش فقر و نابرابری توانمندی اقتصادی مددجویان، توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه های هدف تفاهم نامه همکاری با سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ منعقد شد.
وی ادامه داد: هم افزایی و همکاری لازم برای خدمات به نیازمندان و تعامل دو طرفه در مشارکت ها و مسئولیت های اجتماعی با هدف اشتغال زایی مددجویان تحت حمایت موضوع این تفاهم نامه است.
پرپنچی با اشاره به ایجاد و راه اندازی ۴۰۰۰ طرح اشتغال زایی و راهبری شغلی و کاریابی، اظهار داشت: در همین جهت برای ۵۰۰۰ مددجو فرصت شغلی ایجاد می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مدیرکل کمیته امداد استان تهران افزود: ۳۵۰۰ آموزش کسب وکار با رویکرد مهارت آموزی و ایجاد شغل و راهبری شغلی، ۲۰۰۰ مورد شناسایی، هدایت، نظارت و ارزیابی طرح های راهبری شغلی، تشکیل و راه اندازی مراکز نیکوکاری کارآفرینی، پشتیبانی از اجرای طرح های نوآورانه و دانش بنیان، بازاریابی و فروش محصولات تولیدی، تامین و بهسازی فضای کسب وکار، توسعه همکاری با جهادگران کارآفرین نیز از دیگر برنامه های این تفاهم نامه است.
منبع:

1400/02/08
11:58:19
0.0 / 5
368
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان