تجهیز ۲۲ بیمارستان كشور به دستگاههای اكسیژن ساز برای نجات بیماران كرونایی

تجهیز ۲۲ بیمارستان كشور به دستگاههای اكسیژن ساز برای نجات بیماران كرونایی

به گزارش خاتون یار بنیاد مستضعفان در مرحله دوم و همزمان با موج چهارم شیوع ویروس کرونا، ۱۰ بیمارستان دیگر کشور را به دستگاههای اکسیژن ساز تجهیز کرد و بر همین مبنا تعداد بیمارستان های تجهیز شده توسط بنیاد مستضعفان، به ۲۲ بیمارستان رسید.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، همزمان با شیوع مجدد کرونا در موج چهارم و درگیر شدن خیلی از بیمارستان های کشور و نیاز مبرم بیمارستان ها به تجهیزات اکسیژن ساز، بنیاد مستضعفان هزینه تجهیز ۱۰ بیمارستان دیگر به دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی را تقبل کرد.
بر طبق این گزارش، بنیاد مستضعفان که در مرحله قبل همزمان با موج سوم شیوع ویروس کرونا، مبلغ ۴۷ میلیارد تومان را برای تجهیز ۱۲ بیمارستان به دستگاههای اکسیژن ساز بیمارستانی و همینطور خرید ۱۰۰۰ دستگاه اکسیژن ساز خانگی در اختیار وزارت بهداشت گذاشته بود، در موج چهارم انتشار کرونا در کشور هم با درخواست وزیر بهداشت، مبلغ ۲۰ میلیارد تومان را برای تجهیز ۱۰ بیمارستان دیگر به دستگاههای اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری بیمارستانی، تخصیص داد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، این دستگاههای اکسیژن ساز همچون تجهیزات ضروری بیمارستان های کشور در شرایط کرونایی این روزها هستند که بنیاد مستضعفان در موج سوم و چهارم شیوع این ویروس در کشور، تجهیز ۲۲ بیمارستان به این تجهیزات را عهده دار شد.1400/02/01
21:49:13
0.0 / 5
494
تگهای خبر: بیمار , دستگاه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان