حمایت كمیته امداد از 375 هزار دانش آموز

حمایت كمیته امداد از 375 هزار دانش آموز

به گزارش خاتون یار رئیس كمیته امداد وجود 375 هزار دانش آموز تحت حمایت این نهاد را یك ظرفیت بزرگ برای انجام اقدامات فرهنگی دانست و افزود: حمایت كمیته امداد از دانش ‎ آموزان، در واقع سرمایه گزاری بلندمدت برای آینده سازان ایران اسلامی است.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا(عج) با اعلان اینکه کار فرهنگی اساس برنامه ها در کمیته امداد است، اظهار داشت: هماهنگی و هم افزایی در امتداد ارائه خدمات حمایتی با رویکرد امداد فرهنگی و اشتغال به جامعه هدف این نهاد، از مهمترین اهداف تفاهم نامه با بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا(عج) است.
وی بر اهمیت توانمندسازی خانواده های تحت حمایت اصرار کرد و اضافه کرد: باید از همه امکانات امداد و بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا(عج) در جهت ارتقای روحیه مشارکت عمومی و افزایش اعتماد به نفس مددجویان بهره ببریم.
رئیس کمیته امداد وجود ۳۷۵ هزار دانش آموز تحت حمایت این نهاد را یک ظرفیت بزرگ برای انجام اقدامات فرهنگی دانست و افزود: انجام هزینه برای برنامه های فرهنگی دانش ‎ آموزان، در واقع سرمایه گزاری بلندمدت برای کشورمان است برای اینکه این کودکان و نوجوانان، آینده سازان ایران اسلامی هستند.
بختیاری به به موفقیت های کشورمان در حوزه های مختلف علمی همچون فناوری نانو و شرکت های دانش بنیان اشاره نمود و اظهار داشت: بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا(عج) بعنوان یک نهاد مردمی برآمده از اندیشه های انقلابی و جهادی، می تواند با اشتراک گذاری توان و امکانات خود در پیش گیری از لطمه های اجتماعی همچون اعتیاد و طلاق کمک نماید و با ارائه خدمات داوطلبانه و مشاوره های فرهنگی، در کاهش نابرابری های اجتماعی موثر باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیداحمد عبودتیان، مدیرعامل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا(عج) نیز در این مراسم با بیان تاریخچه و گزارش عملکرد کارهای این نهاد، اظهار داشت: برنامه های پیشگیرانه بنیاد در حوزه لطمه های اجتماعی متناسب با جامعه هدف کمیته امداد و با تاکید بر آموزش های فرهنگی تنظیم شده و دراین زمینه بسته های آموزشی و محصولات فرهنگی مختلف تولید خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، وی بر همکاری این نهاد با دبیرخانه تشکل های جهادی در کمیته امداد اصرار کرد و اضافه کرد: بر طبق این تفاهم نامه در زمینه اجرای برنامه های علمی، فرهنگی، آموزشی و تربیتی و همین طور ترویج فرهنگ خیر و احسان، با کمیته امداد تعامل داریم.
منبع:

1399/04/21
21:48:25
5.0 / 5
2188
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان