عضویت ۳۵۲۹ حامی جدید در طرح اكرام ایتام و محسنین كمیته امداد تهران

عضویت ۳۵۲۹ حامی جدید در طرح اكرام ایتام و محسنین كمیته امداد تهران

به گزارش خاتون یار رئیس اداره اكرام ایتام و محسنین كمیته امداد استان تهران از عضویت ۳۵۲۹ حامی جدید در طرح اكرام ایتام و محسنین استان اطلاع داد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، محمد دهرویه با اشاره به اینکه این تعداد از خیران در ماه مبارک رمضان برای پشتیبانی از کودکان یتیم و محسنین اعلام آمادگی کردند، اظهار داشت: این خیران، حامی ۴۸۲۰ نفر از فرزندان یتیم و محسنین شدند.
وی افزود: حامیان جدید طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران در ماه مبارک رمضان و از راه دفاتر کمیته امداد، پیام کوتاه و تبلیغ از راه رسانه های جمعی برای پشتیبانی از کودکان ثبت نام کردند.
رئیس اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه الان ۵۵ هزار و ۱۹ فرد خیر بعنوان حامی، عضو طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران هستند، خاطرنشان کرد: این خیران حامی ۱۸ هزار و ۹۴۸ نفر هستند.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان تهران، دهرویه به دیگر اقدامات اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران در ماه مبارک رمضان اشاره نمود و اظهار داشت: ۹۶ هزار و ۸۵۸ پرس غذای گرم به ارزش ریالی ۶ میلیارد ریال بین خانواده های ایتام و محسنین تحت حمایت توزیع شد.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر توزیع غذای گرم، ۲۰ هزار و ۳۰۹ سبد کالا به ارزش ۵۷ میلیارد و ۴۳۵ میلیون ریال بین خانواده های ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران توزیع شده است.1399/03/19
23:19:37
5.0 / 5
2818
تگهای خبر: خانواده , فرزند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان