آغاز ثبت نام اینترنتی تسهیلات 20 میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان كشوری

آغاز ثبت نام اینترنتی تسهیلات 20 میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان كشوری

خاتون یار: مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی سومین مرحله تسهیلات بیست میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از ساعت 8 بامداد امروز ( شنبه سوم خرداد ماه) آگاهی داد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، دکتر اکبر افتخاری با بیان این خبر اظهار داشت: در ادامه سیاست حمایت اجتماعی و اجرای طرح های رفاهی برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام اینترنتی سومین مرحله ارائه تسهیلات 20 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از ساعت ۸ بامداد امروز شنبه سوم خرداد ماه 99 تا سه شنبه 20 خرداد اجرایی می شود.

وی با اعلان اینکه این تسهیلات حداکثر 1000 فقره با نرخ 10 درصد است، اظهار نمود: دوره اقساط تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری 60 ماهه (5 سال) بوده و برای آن دسته از افراد اجرا می شود که فقط ازدواج اول فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر صندوق بازنشستگی کشوری باشند.

افتخاری در رابطه با شرایط متقاضیان این تسهیلات اظهار داشت: تاریخ عقدنامه فرزندان باید از اول خرداد 98 تا اختتام 31 اردیبهشت ماه 99 باشد و بازنشستگان و موظفینی که در دوره های قبلی نسبت به ستاندن تسهیلات مزبور برای یکی از فرزندان اقدام نموده باشند، امکان ثبت نام و بهره مندی از تسهیلات جاری را برای سایر فرزندان خود ندارند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: یکی از شرایط پرداخت وام، متناسب بودن آن با حداقل حقوق و با در نظر گرفتن حداقل یک میلیون تومان خالص دریافتی در اردیبهشت 99 است تا کمترین فشار برای بازپرداخت اقساط به مشمولان طرح وارد شود.

افتخاری مبلغ اقساط این تسهیلات را ماهانه حدود 418 هزار تومان عنوان و اشاره کرد: درصورت ذی نفع بودن پدر و مادر در صندوق، فقط یک فقره تسهیلات به فرزندان پرداخت می شود.

وی با یادآوری این نکته که مهلت ثبت نام اینترنتی بوسیله سایت صندوق بازنشستگی به آدرس cspf.ir تا 20 خرداد 99 ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: زمان پرداخت تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری بعد از اختتام زمان ثبت نام و اولویت ها و همین طور تعیین مشمولان مشخص خواهد شد؛ هدف گذاری ما برای پرداخت، اختتام خرداد ماه است.

طبق گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، گفتنی است، کلیه تسهیلات مورد نظر مشمول «بیمه عمر مانده بدهکار» خواهد بود که هزینه آن برعهده متقاضی است.
منبع:

1399/03/04
15:13:43
5.0 / 5
2659
تگهای خبر: سایت , فرزند , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان