در روزهای كرونایی پیشنهاد شد

ایجاد سامانه الكترونیكی تهیه ملزومات بهداشتی

ایجاد سامانه الكترونیكی تهیه ملزومات بهداشتی

خاتون یار: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به ستاد مقابله با كروناویروس پیشنهاد كرد تا سامانه الكترونیكی تهیه ملزومات بهداشتی كه از طرف جوانان فعال در سازمان های مردم نهاد تهیه شده است را مورد بررسی قرار دهد.


محمد مهدی تندگویان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اقدامات سازمان های مردم نهاد جوانان برای مقابله با شیوع كروناویروس در كشور اظهار داشت: یكی از این اقدامات ایجاد سامانه الكترونیكی تهیه ملزومات بهداشتی جهت مقابله با شیوع كروناویروس توسط جوانان خلاق استان ایلام در مركز نوآوری و شكوفایی استان ایلام بوده است.
وی با اشاره به اینكه جوانان ایلام سامانه فروش آنلاین اقلام بهداشتی را به وجود آورده اند، اظهار نمود: با استفاده از این سامانه با ستاندن كد ملی سهمیه فروش به هر شهروند مشخص شده و امكان سوءاستفاده در بازار اقلام بهداشتی گرفته می شود. پیشنهاد گسترش و بهره گیری از این سامانه به ستاد مقابله با كرونا ارسال می شود تا در صورت امكان به بازار فروش این اقلام مرتبط شود.
معاون امور جوانان با اشاره به اینكه با استفاده از این امكانات برای دولت نیز امكان نظارت بر خریداران و فروشندگان ایجاد می شود، اظهار نمود: از آنجایی كه این سامانه در فضای مجازی فعال است، جلوی ترددهای شهروندان برای تهیه این اقلام نیز گرفته می شود.

بگفته تندگویان، تولید روزانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار عدد ماسك بهداشتی توسط تشكل های جوانان در كشور و ضد عفونی كردن مراكز عمومی توسط آنها از دیگر اقدامات این جوانان در مدت اخیر بوده است.
منبع:

1398/12/28
23:07:45
5.0 / 5
3141
تگهای خبر: تولید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان