تعهد دولت به پرداخت ۳۰ هزار میلیارد تومان وام ازدواج

تعهد دولت به پرداخت ۳۰ هزار میلیارد تومان وام ازدواج

خاتون یار: معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ضمن بیان اینكه امسال ۱۵ هزار میلیارد تومان وام ازدواج پرداخت شده است اظهار داشت: برای سال آینده افزایش رقم وام به ۳۰ میلیون تومان را خواهیم داشت و دولت متعهد به پرداخت ۳۰ هزار میلیارد تومان وام ازدواج است.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، محمد مهدی تندگویان در حاشیه دوره توانمندسازی سمن ها در حوزه كسب و كار روستایی كشور كه در روستای شیركوه رودبار اظهار داشت: گیلان بعنوان دبیر خانه كارآفرینی كشور انتخاب شده است و امیدواریم رشت بعنوان پایتخت كارآفرینی جوانان كشور شود.
تندگویان با اشاره به اینكه دوره مذكور تابحال برای حدود یك هزار نفر اشتغال مستقیم به وجود آورده است، اظهار داشت: این میزان اشتغال بوسیله پرداخت تسهیلات از صندوق كارآفرینی امید صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینكه به اعضای تشكل ها تسهیلات تا سقف یكصد میلیون تومان با سود ۴ درصد پرداخت می شود، اظهار نمود: توانمندسازی سمن ها در حوزه كسب و كار برای اولین بار توسط وزارت ورزش و جوانان اجرایی می شود.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان افزود: این وزارتخانه عهده دار ایجاد اشتغال برای جوانان نیست و مسئولیت آنرا وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی بر عهده دارد، اما وزارت ورزش و جوانان بعنوان یاریگر ورود كرده و موفق بوده است و امیدواریم سال آینده تسهیلات افزایش پیدا كرده و به صورت قانونمند و تخصصی در شبكه ها توزیع شود.

تندگویان با اشاره به اینكه به دنبال ایجاد و رونق اشتغال جوانان هستیم، اظهار داشت: خوشبختانه طی دو سال قبل بودجه ستادی وزارت ورزش و جوانان افزایش داشته و برای سال ۹۸ یكصد میلیارد تومام پیش بینی شده است كه رشد دو برابر را نشان می دهد، اما این اعتبار برای كار كردن در حوره جوانان كه ۲۶ میلیون نفر از جمعیت كشور را می سازند كم است.

وی از سایر وزارتخانه ها خواست در حوزه اشتغال قدم های محكم تری بردارند و تصریح كرد: امسال ۱۴۰ میلیارد تومان تسهیلات بانكی در حوزه كسب و كار جوانان پرداخت كردیم و امیدواریم مجموع تسهیلات در سال آینده به ۳۸۰ میلیارد تومان برسد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان، معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اشاره كرد: در حوزه جوانان اعتبارات متعددی همچون وام ازدواج وجود دارد و امسال ۱۵ هزار میلیارد تومان وام به یك میلیون زوج پرداخت كردیم پس برای سال آینده افزایش ۳۰ میلیون تومانی خواهیم داشت و دولت متعهد به پرداخت ۳۰ هزار میلیارد تومان وام ازدواج است.
1397/12/10
19:58:16
5.0 / 5
4323
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان